Ümraniye Masaj Salonları

  • Listed: 18 Ekim 2023 00:08
  • Expires: This ad has expired

Description

Şimdi anadolu yakası sanayi semti olan ümraniye diyebiliriz yeni yeni oluşan yerlerşim yeri belkide çünkü şurda baksanız 10 yıl önce hiç değeri olmayan ama şimdi ise inşaat yatırımları ile değer kazanan gözde ilçe olma yolunda bir yer. Peki burada ümraniye masaj salonları var mı ve nasıl hizmet veriyorlar gelin bereber inceleyelim ve yorumlarınızı yazmayı unutmayınız.

Alal ade her zaman masaj pek de normal bir alışkanlık değil, Ama kimi erkekler veya bayanlar masaj hastası dır ve genelde haftada belkide üc defa düzenli olarak masaj hizmeti alırlar, Ve çok gerektiği zamanlarda olur masaj ın;

Ümraniye Masaj ın Yapılamamsı Gereken Durumlar

Masaj normal sağlıklı insanların düzenli olarak yaptırdıkları takdir de hem vücut fonksiyonları hem de bir stres atmada mükemmel bir masaj terapi yöntemidir. Masajı her insanın yaptırmasında fayda vardır. Ancak masaj doğru ellerde yapıldığı zaman etkisini gösterecektir. İşini bilmeyen kişiler tarafından yapılan masaj beklendiği etkinin aksine istenmedik sonuçlarda doğurabilmektedir. Bu günkü makalemizin başlığından da anlayacağınız üzere masajın yapılamayacağı durumlar vardır. Üstelik bu durumlarda yapılacak olan masaj kesinlikle masum olmayabilir. Şimdi merak ettiğinizi biliyorum o halde kısaca konu hakkında biraz detaya inelim.

Bundan önceki masaj makalelerimiz de size masajın faydalarından bahsetmiştim ancak uygun olmayan durumların da olabileceği aklınızdan çıkmasın. Örneğin vücudunuzda herhangi bir yerde meydana gelen kırıklarda masajın yapılması kesinlikle şarttır. Diğer bir konu ise tümörlerdir. Masaj işlemi kesinlikle tümörlere uygulanmaz bunlarla birlikte osteomiyelit, nörit, menenjit ve ramotoid artirit gibi durumlarda asla masaj yapılmamalıdır.

Listing ID: 502652ef74ee6070

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.