Ataşehir Masöz Hizmetleri

  • Listed: 18 Ekim 2023 17:08
  • Expires: This ad has expired

Description

Hem rahatlamak hem de kronikleşmiş kas ağrılarından kurtulmak isteyenler ataşehir masöz hizmetlerinden faydalanabilir. Masajların süresi türüne göre 30 -50 dakika arasında değişmektedir. Müşteriler telefon ve internet üzerinden masaj salonlarıyla iletişime geçebilir, istedikleri gün ve saate randevu alabilirler.

Ayak Masajı ve Faydaları

Refleksoloji adıyla da bilinen ayak masajının çok sayıda faydası bulunuyor. Kan akışını hızlandıran ve tansiyonu düşüren refleksoloji, kişilerin çok daha enerjik ve huzurlu hissetmelerini de sağlıyor. Ayak tabanına ve yüzeyine uygulanan bu masaj yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Gebe kadınlarda sıklıkla görülen ödem oluşumlarının önüne geçen refleksoloji, kadınların regl sancılarını da azaltıyor. Uyumakta güçlük çeken kişiler de haftada bir ya da iki kere ayak masajı yaptırarak uyku sorunlarından kurtulabilir. Ayak tabanındaki sinir noktalarına uygulanan sabit ve hareketli basınçlar sayesinde kronik baş ağrısından kurtulmak da mümkün.

Anti – Stres Masajı ve Faydaları

Stres ve kaygı bozukluklarına iyi gelen anti – stres masajı, günümüzde sıklıkla uygulanan terapi yöntemlerinden biridir. Fiziksel faydaları dışında kişilerin zihinsel ve ruhsal olarak rahatlamalarını da sağlar. Kas ve sinir sıkışmalarını geçiren anti-stres terapisi yaklaşık 30 dakika sürüyor. Masaj esnasında bitki özlü organik kremler de kullanılmaktadır. Badem, hindistan cevizi, üzüm çekirdeği ve jojoba yağlarıyla uygulanan terapi, vücudun dopamin seviyesini de yükseliyor.

Spor Masajı

Sertifikalı terapistlerin uyguladığı spor masajı vücutta biriken toksinlerin çok daha kısa sürede dışarı atılmasını sağlıyor. Terapotik masaj adıyla da bilinen bu terapi, kaslardaki ağrıyı ve gerilmeyi azaltır. Sıkışan kasların açılmasını sağlayarak sakatlıkların iyileşme sürecini hızlandırır. Sadece profesyonel değil amatör sporcuların da yaptırdığı bu spa yöntemi, haftada iki ya da üç kez yaptırılabilir.

Ataşehir Masaj Seçenekleri

Gebelik masajı ataşehir masöz hizmetlerinden bir diğerini oluşturuyor. Bu terapi yöntemi hamilelikte sıklıkla yaşanan baş ağrısı, kronik yorgunluk ve stres gibi şikayetlerin azalmasında etkilidir. Bu alanda eğitim almış ve deneyimli terapistler tarafından uygulandığı için herhangi bir zararı yoktur. Ataşehir ve diğer ilçelerde sunulan diğer terapi seçenekleri şunlardır: Aromaterapi Masajı, Sıcak Taş Terapisi, Derin Doku Masajı, Anti Selülit Masajı, İsveç Masajı.

211 total views, 1 today

  

Listing ID: 539652fe685cb469

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>