Bahçelievler Masaj Salonları

  • Listed: 17 Ekim 2023 23:54
  • Expires: This ad has expired

Description

Evet bu gün yine bir istanbul da bulunan avrupa yakası ilçelerinden bahçelievler masaj salonları adlı makaleden, Bahsetmek istiyorum makalemizde en iyi yerleri ve en güncel mekanlardan bahsetmek isterim. Mesala geçen hafta bahçelievlerde bir masaj salonu uzun süre sonra masaj ihitiyacım olduğunda genelde otellerin spa merkezlerine giden ben, Bir günde evime yakın olan bir masaj salonun dan hizmet almak istedim hep internet ortamında farklı hizmet veren yerlerin isimleri yazıyordu ama bana farklı hizmet gerekmiyor ben masaj rahatlamasını istiyorum.
Yani profesyonel hizmet kaliteli hizmet her zaman benim tercihim olmuştur.

Bahçelievler ‘de Masaj Salonları

Bu semtteki mekanlarla ilgili az çok da olsa sizlere biraz da olsa bilgi vermek istedim, Ve biraz da masaj tekniklerinden bahsedelim;

 

Göğüs bölgesi Masaj

Erkeklerin spor salonunda en çok çalıştıkları kaslar arasında. Biz kadınlar ise omuzlarımız içeri bakacak şekilde oturduğumuz yada yürüdüğümüz zaman kaburga bölgemizde zaman zaman ağrı oluşabiliyor. son moda spa uygulaması  Akupresür Vücuttaki baskı noktalarında bulunan sertliği hafifletir ve özellikle göğüs bölgesi için idealdir. Çünkü bu masaj tekniği, bölgedeki kılcal damarlara zarar vermez ya da sizin göğüslerinizde rahatsız edici durumlara yol açmaz.

10 dakikalık dokunuşlar bile her zaman rahatlatır.

Ellerinizi göğüslerinin üzerine koyarak parmak uçlarınızla baskı uygulayın. Ellerinizi 4-5 cm birbirinden uzaklaştırarak hareketi tekrarlayın. Yukarı aşağı hareket edip masajı uygulamaya devam edin. Sevgiliniz size aynısını yaparken bu hareketleri kemikli bölgeye uygulamak konusunda dikkatli olmalı.

Listing ID: 796652ef3f571d98

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>