Masöz İstanbul Teknikleri

  • Listed: 18 Ekim 2023 17:06
  • Expires: This ad has expired

Description

Masöz İstanbul kategorisinde bilindiği üzere İstanbul’da bir çok kendi evinde veya spa merkezlerinde çalışan masaj terapistleri bulunuyor, Neden direk terapist dedim çünkü masaj tamamen eğitim alınarak ve uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılan alternatif tıp olarak bilinir.

İstanbul’da eğer uzman masöz bayan arayışlarınız var ise tam olarak doğru bir masöz istanbul sitesinde siniz. Bizim için önemli olan web portalımız da içerisinde gezinirken zamanı keyifli ve değerli yaşamanız olacaktır profesyonel ya da amatör masaj hizmeti beklediğiniz takdirde site içi arama kutucuğuna birkaç kelime yazarak aradığınız hizmetler hakkında bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Ve en önemlisi yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimler ile sizlere sunulan kaliteli hizmet sitesi içerisinde ulaşabileceğiniz masöz bayan sitesi içerisinde ilginizi çekebilecek onlarca farklı semtlerde masaj terapistine ulaşabileceğiniz gibi bir çok masaj çeşitleri ve taktikleri hakkında her türlü bilgilere ulaşabileceksiniz sizlere vip kaliteli hizmet sunabilmek adına uzak doğudan ithal edilen özel karışımlardan edinilen doğal bitkiler sonucunda bedensel ve ruhsal rahatlama gevşeme imkanı sizlere burada sunulmaktadır.

Masaj uzak doğu kökenli olduğundan Tayland’da en çok uygulanan Thai masajın temel yapısı yoga ve Çin’in geleneksel tıbbi hareketlerine özel bir yol izlenerek yapılmaktadır. Tayland’da hizmet sürekli yapılan bu masaj türünü bulunmakta ve uygun bütçelerde masajı yaptıra biliyorsunuz.

Thai Masajı, 2500 yıl önce Tayland’da ki Budist rahipler tarafından geliştirilen eski bir masaj şeklidir. Thai masajı esnekliği artırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için vücudun enerji hatları boyunca pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

Thai Masajı, el veya parmakların kas dokularına yönlendirilen ritmik presleme hareketleriyle sıkıştırma ve masaj tekniği ile uygulanır. Thai masajı genellikle zeminde bir futon minderi üzerinde uygulanır ve müşteri yoga kıyafetleri gibi gevşek, rahat ve esnek kıyafetler giyinir.

155 total views, 1 today

  

Listing ID: 599652fd3bd08960

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>