İstanbul ilk Masöz Sitesi Nirvana

  • Listed: 18 Ekim 2023 17:21
  • Expires: This ad has expired

Description

Evde masaj İstanbul olarak profesyonel hizmet veren sizin yerinizde yada kendi yerinde hizmet veren uzman masaj terapistleri ( masöz ) hizmeti alabilirsiniz.

Masöz İstanbul çeşitli kurumlardan eğitim almış ve konusunda uzmanlaşmış masaj terapistleri olrak hizmet vermektedir. Ve sitemiz 11 yıldan bu yana istanbulda ilk masöz sitesi.Tabiki bu süre içerisinde sizlerde masaj hizmeti almış ve kiminiz gerçek masaj keyfini yaşamış olabilrsiniz.

Masöz sitesi olarak bü ğüne kadar bir çok taklitler oldu ancak biz sitemizde hiç bir şekilde dolandırıcı yada masaj hizmeti bilmeyen terapist ( masöz ) ilanı yayınlamadık bazıları taklit etmekle kalmayıp ilk olduklarını sloganlarında da yazsa saten buda bir yanıltıcılıkdır. Ancak biz kalitemizden ve duruşumuzdan asla vaz geçmeyeceğiz.

Hani herkes kendini farlı pozisyonda olduğunu sanabilir ama bizler sizlere her zaman 11 yıl geçmesine rağmen bir 10 yıl daha hizmet vermek için burada olacağınız serüvenimiz masöz istanbul ile başlayıp kaliteli masaj terapistleri hizmeti sunan nirvana ile devam etmektedir.

Bizler ne kadar da site olarak saldırılara da marum kalsak bizim üzerimizden pirim yapmak isteyenlerde olsa kendilerini nimet den sananlarda olsa yine nirvana istanbul masöz olrak bir marka olmuş ve bu şekilde devam edecektir. Bu yıl içerisinde faliyetimize son verme kararı almıştık ancak şunu gördük ki bizim haricimizde bulunan sitelerde masaj ın hiç bir uyugulama yapılmadığı ve aşırı derecede müşteri memnuniyetsizlikleri yaşandığı için Nirvana Masaj olarak istanbulda falliyetimize sizlerle beraber devam edeceğiz.

   

254 total views, 1 today

  

Listing ID: 107652fe89c06f89

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>