Masöz Bayan İle Bölgesel Zayıflama Mümkün mü?

  • Listed: 18 Ekim 2023 00:25
  • Expires: This ad has expired

Description

Kadınlar daha çok kalça bölgesinden erkekler ise göbek bölgesindeki yağlardan şikayetçidir. Erkeklerin ve kadınların farklı bölgelerden yağlanmasının nedeni hormonlardır. Ve diyet yaparak ayrıca istanbul da bir çok bayan veya erkekler bölgesel zayıflama için bölgesel masaj uygulaması yanı selulit masajı masöz bayan lar tarafından spa merkezlerinde yapılmakta dır.

Daha önce diyet yapıp kilo verdiyseniz bu bölgelerdeki yağların çok daha inatçı olduğunu fark etmişsinizdir ve “keşke bu bölgelerden zayıflasam” diye içinizden geçmiştir.

Ancak lafı fazla dolandırmadan hemen söyleyeyim, diyetle ve özel egzersiz programlarıyla bölgesel zayıflama diye bir şey mümkün değil. Diyet ve egzersiz yapıyorsanız vücudun her bölgesindeki yağlar eşit oranda gider.

 

Diyet ve Masaj İle Bölgesel Zayıflama Neden Mümkün olmasın?

 

Bu yazıyı okurken bazılarınız bu o kadar reklamı yapılan ve “bölgesel zayıflama” vaat eden aletlerin gerçek olmadığına inanmakta güçlük çekebilir. Ancak zayıflama ilaçları, fitness, çeşitli aletler, diyet programları ve neredeyse tüm zayıflama sektörünün anavatanı olan ABD’de pek çok saygın gazete bunun mümkün olup olmadığını beslenme uzmanlarına, doktorlara danışıyor ve hep aynı cevap geliyor “

 

163 total views, 1 today

  

Listing ID: 374652efb64cc996

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>